Realitný maklér vzdelávanie
Štvrtok, 21 Február 2013 19:37

Pokiaľ rozmýšľate o kariére realitného makléra, tak určite viete, aké dôležité je vzdelanie v tejto zaujímavej oblasti. Konkurencia na trhu s realitami je veľká. Klienti si maklérov, s ktorými budú spolupracovať, dôkladne vyberajú. Pretože kúpa, predaj či prenájom nehnuteľnosti patrí k tým najdôležitejším rozhodnutiam v našom živote. Ľudia sú prirodzene opatrní. Profesionálne a dôveryhodné vystupovanie možno získať iba efektívnym a kvalitným vzdelávaním.
Realitný maklér vzdelávanie skutočne potrebuje. Orientácia v realitách je náročná. Právne optimum či práca s počítačovými realitnými systémami je základ. Netreba však zabúdať ani na to najprirodzenejšie vzdelávanie – odovzdávanie skúseností. Túto časť vzdelávania nenahradí ani to najlepšie samoštúdium.
Profesionálny realitný maklér vzdelávanie chápe ako celoživotný proces, ktorý ho neustále posúva vpred. Dôležité je však vybrať si tú najlepšiu formu vzdelávania.
A tú vám prináša realitná kancelária Remax. Prečo? Jednoducho preto, lebo za Remax stoja 40 ročné skúseností v desiatkach krajín po celom svete. Remax je pôvodom americká realitná kancelária, ktorá vznikla už v roku 1973 v štáte Colorado. Dnes pomáha predávať najviac nehnuteľností na svete. Za tento úspech vďačí aj kvalitnému vzdelávaniu, ktoré prináša svojím maklérom. Remax plne chápe, že kvalitné realitné služby sú úzko spojené so špičkovým vzdelaním každého člena globálneho tímu Remax.
Ak si zvolíte vzdelávanie a kariéru v Remax, na začiatku vám pomôže vstupné školenie Power Start. Autorom tohto vzdelávacieho kurzu je svetoznámy realitný kouč Tom Ferry. Tento kurz vám pomôže pochopiť prácu v systéme Remax, s vnútorným firemným programom, katastrálnym portálom a tak ďalej.
Samozrejmosťou sú aj praktické rady od skúsených maklérov, ktorí vás zoznámia so zaujímavým prostredím realít.